درباره ما

...::: گروه گردشگری و مشاوره سفر رسپینا :::...

وب سایت رسپیناگروپ وابسته به گروه بین المللی تبلیغات رسپینا متعلق به مهدی نوردی صرفا جهت خدمت رسانی به شرکت های خدمات مسافرتی ، صرافی ها  ، خدمات وابسته و همچنین گردش دوستان عزیز بر اساس جدیدترین شیوه های بازاریابی اینترنتی پایه ریزی گردیده است .

پشتوانه عظیم گروه رسپینا، اعتماد مردم  و ثبت تعداد حدود 4653 عضو تا این لحظه در وب سایت خود و  حدود 50000 عضو (دوست)  در شبکه های اجتماعی می باشد که این خود برای تمامی دست اندرکاران این گروه موهبتی بزرگ محسوب می شود و با همین پشتوانه آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه فعالان صنعت گردشگری در زمینه های پیشنهادی اعلام می دارد .

وب سایت رسپینا  به عنوان مرجع کاملی از اطلاعات آژانسها و صرافی ها و همچنین مرکزی برای امتیاز دهی به آژانسها و  انتخاب برترین شرکتها در زمینه های گوناگون با رای مستقیم مردم می باشد . تورهای لحظه آخری ، تورهای خارجی ، تورهای داخلی ، تورهای طبیعت گردی ، تورهای لوکس و تورهای زیارتی از جمله دسته بندی های تورهای رسپیناگروپ می باشد.

درج خبر در سایتهای خبری پر بازدید جمهوری اسلامی ایران و وبلاگهای مرتبط ، درج خبر در شبکه های اجتماعی ، ارسال ایمیل و پیامک به اعضای رسپینا در سراسر ایران ، از جمله راه های اطلاع رسانی در مورد بهترین ها می باشد .

رسپینا وب سایتی خواهد بود برای به اشتراک گذاری عکسها و تجربیات مردم در سفر ، لذت این موضوع در این است که مردم نیز می توانند به این تجربیات امتیاز و نظر دهند و در آخر رسپینا به عکسهای برتر از دید مردم جایزه های نفیسی اعطا می نماید.