رپرتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود

تبلیغات, تبلیغات اینترنتی, نظرسنجی, نظرسنجی الکترونیک , تحقیقات بازار, بودجه تبلیغاتی, بنر, تعرفه سایت, دیجیتال مارکتینگ, تبلیغات هوشمند, تبلیغات سایت, تبلیغات بنری, صفحات رسمی, جایگاه, اجاره, اسلاید, رپرتاژ آگهی, خبر, درج، آگهی خبر

رپرتاژ آگهیپرینت خبر

تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز، تنها به تلویزیون یا بیلبردهای سطح شهرها و جاده ها محدود نمی شود  و به خاطر محدودیت ساعت پخش رادیو و تلویزیون و محدودیت فیزیکی در نقاط مختلف شهرها و هزینه های بالای این نوع تبلیغات، شرکت ها و موسسات تلاش می کنند تا از ابزارهای نوین عصر اطلاعات بهره مند شوند.

رپرتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.

گروه گردشگری و مشاوره سفر رسپینا از این پس بنا به درخواست شرکت های محترم خدمات مسافرتی برای شرکت ایشان در قالب رپرتاژ آگهی، در وب سایت رسپینا تبلیغات می نماید.

رپرتاژ آگهی مذکور می تواند در شبکه های اجتماعی بنا به خواست شرکت پست شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره - 09194264058 تماس حاصل فرمائید.


فایل های مربوطه

advertising-posters-4.jpg

تاریخ ایجاد : پنجشنبه - 12 شهریور 1394دفعات مشاهده : 3931

اشتراک گذاری : facebooktwitterfacebook
محبوبیت :

نظر ثبت شده ای یافت نشد. اولین نفر باشید که به این پست نظر می دهید